Пасивний будинок

Напевно ви не раз стикалися з таким поняттям, як «пасивний будинок», проте більшість з нас має досить розпливчасте уявлення про це – без перебільшення – унікальне явище. Що ж це таке?

Пасивний будинок – це споруда, яка передбачає або повну відсутність опалювальної системи, або дуже незначне споживання енергії. Пасивним будинок називається через застосування пасивних методів енергозбереження – в першу чергу, за рахунок зменшення тепловтрат будівлі. ⠀

Унікальна конструкція такого будинку передбачає якісне та ефективне утеплення і теплоізоляцію, максимальну герметизацію. Теплозберігаючі СІП-панелі, з яких зводиться будівля, енергозберігаючі вхідні двері, термоізоляційна черепиця та вікна з унікальним склом, що відбиває 58% сонячного жару влітку і зберігає до 90% тепла взимку – все це гарантує пасивному будинку максимальну енергоефективність.

Навіть вентиляція в пасивному будинку організована таким чином, щоб не втрачати тепло при провітрюванні. Також в таких будинках мінімум «містків холоду», тобто місць, де утеплення зазвичай більш тонке, ніж в інших конструкціях (дах, підлога, щілини у дверях). Все це суттєво знижує втрату тепла в будівлі, а значить – мінімізується і потреба в «новій» енергії.

Отже, пасивний будинок – це будинок, який забезпечує величезну економію на опаленні та електроенергії. Крім того, він не шкодить навколишньому середовищу.

Наша компанія зводить будинки за технологією “Passive House” з СІП-панелей вже 13 років. Всі наші будівлі економічні та надійні, вирізняються високою якістю, ультра сучасним дизайном і витонченим стилем, а також гарантують своїм власникам комфорт і високий рівень енергозбереження.

Потрібна допомога з вибором будинку? Ми з радістю проконсультуємо!

Залишити заявку

Переваги енергоефективного будинку

Наша компанія вже багато років зводить енергоефективні будинки за канадською технологією. Будівлі з СІП-панелей...

Читати

СІП-технологія

Всі будинки компанії "Канадський будинок" енергоефективні та економічні, екологічні та надійні, комфортні та прості в збірці. Всі ці незаперечні переваги забезпечені...

Читати

Етапи будівництва

Процес зведення наших будинків складається з декількох етапів: підготовка до будівництва, виробництво домокомплекту на заводі, монтаж фундаменту, збірка будинку...

Читати