Переваги енергоефективного будинку

Наша компания уже много лет строит энергоэффективные дома по канадской технологии. Постройки из СИП-панелей с каждым днем набирают популярность в нашей стране, поскольку существенно экономят финансы своих владельцев. Давайте рассмотрим их основные преимущества.

Енергозбереження.

Завдяки теплоізоляційним СІП-панелям, з яких зводиться будівля, та ефективному утеплювачу пінополістиролу, що входить до їх складу, ви суттєво заощадите на опаленні – до 80%.

Комфортний мікроклімат.

Унікальна конструкція будівлі з ущільненими стиками та швами, а також особливості вентиляції забезпечують постійну підтримку необхідної температури. Влітку в такому будинку зберігається прохолода, а взимку – тепло.

Герметичність.

Термоізоляційна черепиця, надійні енергозберігаючі вхідні двері та вікна з унікальним склом, що зберігає до 90% тепла в холодну пору року, гарантують оселі мінімальні тепловтрати.

Шумоізоляція.

СІП-панелі, з яких зведений будинок, не тільки швидко прогріваються, але й захищають вас від неприємних шумових впливів зовні – рівень ізоляції звуку становить 30 дБ.

Швидкість споруди.

Енергоефективний будинок можна побудувати всього за 90 діб! І оскільки такі споруди не дають усадки, ви можете одразу ж приступити до обробки.

Універсальність.

Наші будинки підходять для будь-яких кліматичних умов. СІП-панелі з легкістю переносять навіть сильні перепади температур, вони однаково ефективні за будь-якої погоди – від +50 до -50. Окрім того, такий будинок можна звести на будь-якому, навіть найпроблемнішому грунті.

Доступна ціна.

СІП-панелі – відмінна альтернатива дорогим матеріалами, які використовуються в традиційному будівництві. Завдяки легкості будови ви економите на закладці масивного фундаменту. Крім того – зведення будинку окупається дуже швидко, за рахунок економії на опаленні.

Потрібна допомога з вибором будинку? Ми з радістю проконсультуємо!

Залишити заявку

Переваги енергоефективного будинку

Наша компанія вже багато років зводить енергоефективні будинки за канадською технологією. Будівлі з СІП-панелей...

Читати

СІП-технологія

Всі будинки компанії "Канадський будинок" енергоефективні та економічні, екологічні та надійні, комфортні та прості в збірці. Всі ці незаперечні переваги забезпечені...

Читати

Етапи будівництва

Процес зведення наших будинків складається з декількох етапів: підготовка до будівництва, виробництво домокомплекту на заводі, монтаж фундаменту, збірка будинку...

Читати