Що таке «Канадський дім»?

«Канадський дім» – це усталена назва популярної технології швидкого будівництва з СІП-панелей.

Як зрозуміло з назви, дана технологія будівництва була винайдена в Канаді – майже 200 років тому, а пізніше перекочувала до США та Європи. Головна відмінність Канадської технології від інших способів будівництва – спорудження міцного каркасу, який стає основою всієї будівлі. Спочатку в якості основного матеріалу споруди використовувалося дерево, проте в 50-их роках минулого століття технологія зазнала кардинальних змін – були винайдені СІП-панелі.

Автором винаходу став американський архітектор-новатор Френк Ллойд Райт, саме він придумав і зробив недорогий будинок для однієї сім’ї новим жанром в будівництві. Зрозуміло, перші СІП-панелі виглядали інакше, ніж тепер: панель складалася з трьох шарів фанери і двох шарів гудронований паперу. Сучасна ж СІП-панель являє собою сендвіч з двох ОСП-плит, заповнених теплоізоляційним пінополістиролом або мінеральною ватою.

Основна особливість канадського будинку полягає в тому, що він збирається на місці будівництва з готових частин – домокомплект попередньо виготовляється на заводі і доставляється прямо на будівельний майданчик. Ця технологія дозволяє звести будівлю будь-якої складності за 2-4 місяці, на відміну від класичних способів забудови.

Легка споруда з СІП-панелей не потребує складної основи. Найчастіше використовується свайно-гвинтовий фундамент, що дозволяє звести споруду на будь-якому ландшафті і за будь-яких кліматичних умов. Така конструкція дуже надійна – подібні будинки в США витримують американські урагани.

Основні плюси канадської технології – це висока швидкість будівництва, міцність і надійність, відмінна тепло- і шумоізоляція, екологічність, довговічність, доступна вартість і пожежна безпека.

На сьогодні більше 80% приватних будинків на планеті зводяться за канадською технологією.

І в нашій країні популярність «Канадського будинку» зростає з кожним днем. Ми працюємо за цією технологією вже 13 років, всі наші споруди вирізняються високою якістю, надійністю та енергоефективністю. Підтвердження тому – сотні вдячних відгуків від наших замовників з різних куточків України, а також Чехії та Великобританії.

Потрібна допомога з вибором будинку? Ми з радістю проконсультуємо!

Залишити заявку

Переваги енергоефективного будинку

Наша компанія вже багато років зводить енергоефективні будинки за канадською технологією. Будівлі з СІП-панелей...

Читати

СІП-технологія

Всі будинки компанії "Канадський будинок" енергоефективні та економічні, екологічні та надійні, комфортні та прості в збірці. Всі ці незаперечні переваги забезпечені...

Читати

Етапи будівництва

Процес зведення наших будинків складається з декількох етапів: підготовка до будівництва, виробництво домокомплекту на заводі, монтаж фундаменту, збірка будинку...

Читати