Будівництво автосалонів, автомийок і СТО

Будівництво автосалонів, автомийок і СТО

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ЗВЕДЕННЯ КОРОБКИ БУДІВЛІ ЕКОНОМІЯ ПРИ ЗВЕДЕННІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДІВЛІ МОЖЛИВІСТЬ РОЗІБРАТИ І ЗІБРАТИ ЗАНОВО БУДІВЛЮ
Будівля складається з легких і міцних панелей, які збираються вручну, без спец техніки, що не вимагають складного фундаменту. На зведення коробки СТО піде 2-3 тижні. У підсумку ви отримаєте рівні зовнішні, внутрішні стіни і дах, вже утеплені всередині пінополістиролом, що дозволить відразу приступити до обробки поверхонь. Швидкі темпи будівництва дозволять Вам раніше ввести СТО в експлуатацію, а отже заробити більше грошей. Витрати на опалення будинку з СІП панелей взимку в кілька разів менше ніж на цегляне, при цьому влітку стіни будинку майже не нагріваються що знижує витрати на охолодження повітря. Каркасно-панельні будинки легко збираються і розбираються як "конструктор", що дає можливість у певних обставинах, швидко демонтувати частину будівлі або перенести будівлю на іншу ділянку. В крайньому випадку будівлю легко і швидко демонтувати (знести). Дана опція дає можливість представити споруду як тимчасова будова.


Одним з напрямків діяльності нашої компанії є проектування, виробництво і спорудження автосалонів, автомийок і СТО. Наша Компанія виконує будівельні роботи на території всієї України вже в перебігу семи років. При будівництві готелів ми може виконувати функції генерального підрядника, тим самим беручи на себе всі будівельне виробництво. В ході будівництва готелів, використовуються тільки сучасні будівельні матеріали провідних світових виробників. В основі будівель зведених нашою компанією йдуть СІП панелі, які беруть на себе несучі функції, будучи при цьому тепло-і звуко-ізолятором. Архітектурна концепція будівництва наших споруд базується на принципах: компактності, якісного та ефективного утеплення, відсутності містків холоду в матеріалах і вузлах примикань, в комбінації з використанням системи припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією. Ми готові розглянути проект замовника будь-якої складністі і надати попередній кошторис. При цьому у нас є свої готові рішення для автосалонів, автомийок і СТО.