Комерційне будівництво

Комерційне будівництво

Будівництво комерційної нерухомості перебуває на піку популярності в Україні. Десятиліттями в будівництві використовувалися лише такі матеріали, як бетон і цегла, камінь і дерево, але комерційне будівництво вибирає нові підходи, впроваджуючи передові та енергозберігаючі технології в будівництві комерційної нерухомості - каркасно-панельну (СІП панелі).

Комерційна нерухомість в Україні включає будь-яку нерухомість, яка застосовується для комерційної діяльності: виробничі об'єкти, торговельні комплекси, банківські приміщення, офіси, магазини, готелі. Комерційна нерухомість має своє призначення і мету функціонування, саме вони в свою чергу визначають організацію і технологію будівництва.

Будівництво комерційної нерухомості включає в себе виконання цілого комплексу інжинірингових послуг та оздоблювальних робіт на об'єкті. Їх виконання неможливе без злагодженої роботи, пропрацьованої кінцевої мети проекту, грамотного визначення обсягів робіт та якісного розподілу ресурсів і часу. А швидкість часто є одним з ключових вимог, що регулюють комерційне будівництво в Україні.

Професійне комерційне будівництво є запорукою успішної роботи комерційної нерухомості у вигляді висококласних офісних і торгових центрів, готелів і ресторанів. Завдяки нашим технічним і виробничим можливостям ми готові на найвищому рівні здійснити ваші ідеї та побажання по реалізації будівельних програм.

Будівництво комерційної нерухомості - один з ключових напрямків діяльності компанії "Канадський дім". Ми активно розвиває комерційне будівництво надаючи широкий спектр послуг, починаючи від розробки проектної документації та проектування будівлі і закінчуючи його сервісним обслуговуванням.

Спорудження будь-якого об'єкту, навіть самого маленького, є нелегким завданням, і вимагає великої уваги і сил. Що говорити про створення багатофункціонального торгового комплексу, офісних або інших приміщень, в яких повинно бути комфортно як співробітникам, так і відвідувачам - ці завдання вимагають великого професіоналізму. У нашій команді працюють досвідчені проектувальники, архітектори та професійні дизайнери, які забезпечать красу і зручність об'єкта комерційної нерухомості.

Основні напрямки будівництва компанії "Канадський дім":