Огляд

Огляд

Виробництво і монтаж будинків (споруд), здійснюється нами за канадською каркасно-панельній технології малоповерхового будівництва SIP (Structural Insulated Panels) із застосуванням вироблених нами самонесучих конструктивних теплоізоляційних плит (сендвіч - панелі OSB).

Це технологія каркасно-модульної зборки готового житла з СІП-панелей, або «сендвіч-панелей», як їх називають у нас. Всі деталі (вузли, блоки) виготовляються заводським способом. Потім, подібно до конструктора, збираються фахівцями. Швидко підводяться необхідні комунікації (місце для них передбачено заздалегідь) - і будинок вже повністю готовий! Термін здачі готового КАНАДСЬКОГО ДОМА складає всього 2-6 місяців (залежно від ступеня складності).

Питання:

  1. Канадський Дім - теплий чи він?
  2. Сейсмостійкий?
  3. Чи їдять будинок гризуни?
  4. Міцність будинку?
  5. З чого складається Канадський Дім?
  6. Що входить в Базову комплектацію?
  7. Що з себе являє Канадська технологія?
  8. Пожежні вимоги до Канадського Дому?
  9. Терміни будівництва?

Відповіді:

1. Канадські будинки дуже теплі. Причому дана властивість досягається самими малими витратами в порівнянні з усіма відомими конструкціями стін. Навіть порівняно з каркасними будинками у будинків з SIP-панелей менше містків холоду. Щоб досягти таких же малих тепловтрат, цегляна стіна повинна бути в 15 разів товстіше або додатково утеплена. Канадський будинок швидко прогрівається за рахунок малої теплоємності стін. Це порадує тих, хто відключає опалення взимку, але на вихідних любить побувати за містом. Будинок з масивними кам'яними або дерев'яними стінами протопити складніше. Через низьку теплопровідність стін зберігається тепло в канадському будинку краще: навіть у сильний мороз при вимкненому опаленні за добу температура всередині приміщень падає всього на кілька градусів (якщо перекрито вентиляцію!). Теж саме стосується кондиціонування будинку в спеку. У канадському будинку комфортно в будь-яку пору року. Стіни Канадського будинку володіють коефіцієнтом теплозбереження 3.71 Вт/моС. Стіни 510 мм дорівнюють кладці 2-ум цеглинам коефіцієнтом 1.4 Вт/моС.

2. Сейсмічна безпека. Одне - двох поверхова споруда, зведена за канадською технологією, здатна успішно протистояти землетрусу силою до 9 балів (у вересні 2009р. При землетрусі в Японії повністю уцілів 6-поверховий канадський будинок).

3. Гризуни проникають в житло людини самими різними шляхами - не обов'язково через стіни. В SIP панелі пінополістирол наглухо закритий дошками і плитами OSB. Це перешкоджає доступу гризунів до утеплювача. Стверджується, що особлива структура плити OSB-3 створює нездоланний бар'єр для гризунів. Пропитана тріска в складі OSB тверда і крихка, як скло, і працювати з OSB доводиться в рукавичках. Сам по собі пінополістирол є неїстівним для гризунів.
Зважаючи на загальновідому здібность гризунів гризти все, що завгодно, можна прийняти відомі ефективні заходи: біологічна зброя - кішка, психічне зброя - ультразвукові відлякувачі гризунів і тощо. Конструктивні методи - це перш за все решітки на продухі підпола. Для захисту від гризунів в дерев'яних будинках іноді використовують металеві сітки, закладаючи їх в місця можливого проникнення гризунів, наприклад в конструкцію підлоги.

4. Будинок з сендвіч-панелей має запас міцності, дозволяє витримати вертикальний тиск 11 тонн на погонний метр панелі, і постійне горизонтальний тиск в 3,5 тонни на 3 кв.м. (при цьому по нашим гостами достатньо 350 кг. на 1 кв.м.). Тобто запас міцності канадського дома - не просто достатній, а БАГАТОРАЗОВИЙ.

5. Основним конструктивним елементом є самонесучі SIP- панелі, які складаєються з 2-ух OSB-плит і пенополистерола як утеплювач.

6. Будинок в Базовій комплектації включає в себе наступні матеріали і роботи, а саме:

- влаштування фундаменту та крильця для дому;

- будинок, змонтований на фундамент;

- покрівля - метало черепиця;

- двох камерні вікна металопластикові, відливи, підвіконня і зовнішні двері;

- прокладені інженерні мережі електромережі, димохід, повітровідвідний канал, вода і каналізація всередині будинку;

- встановлене водяне опалення.

7. Канадська технологія-це технологія швидкоспоруджуваних теплих каркасно-панельних будинків.

8. Канадський будинок з точки зору пожежобезпеки значно безпечніше БУДЬ-ЯКОГО будинку дерев'яної будівлі (це пов'язано з тим фактом, що ізоляційне межплетне наповнення не горить, а лише плавиться).

9. Терміни будівництва від 2-ох до 6 місяців.
Колектив компанії «КАНАДСЬКИЙ ДІМ» прагне до того, щоб у Вас залишилися тільки найприємніші враження від роботи з нами на довгі роки. Ми щиро сподіваємося, що в майбутньому Ви будете рекомендувати своїм знайомим замовляти будівництво будинку в нашій компанії.